تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون

آیپد مینی ۵ در تصاویری لو رفت

ذو هفته پیش بود که قاب آیپد مینی ۵ لو رفت. همچنین خواندیم که احتمالا آیپد مینی جدید سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. امروز اما آیپد مینی 5 در تصاویری لو رفته که می تواند دید جالبی به ما بدهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

آیپد مینی 5

آیپد مینی 5

همانطور که در تصاویر بالا از آیپد مینی 5 می بینیم، این دستگاه از نظر ظاهری اصلا شبیه به آیپد پرو جدید و طراحی جدید تبلت های اپل نیست. در حقیقت به قول افشاکننده اطلاعات این را باید آیپد مینی 4 اس نامید!

درباره مشخصات سخت افزاری اطلاعاتی ندارید اما برای مثال مشخص است که چهاربلندگو روی لبه های پایین و بالا دیده می شوند. همچنین گزارش شده که چیپست اپل A9 آیپد مینی 5 خواهد تپید. این برای تبلتی که سال 2019 دلچسب نیست و به نوعی یک تبلت میان رده به شمار می رود.

البته این را در نظر داشته باشید که شاید این یک نمونه پیش تولید قدیمی از آیپد مینی باشد که هرگز تولید نشده است و شاید تولید هم نشود اما به هر حال فعلا ما درباره نسل بعدی تبلت کوچک انداره اپل همینقدر می دانیم.

آیپد مینی 5

آیپد مینی 5

گفته می شود که اپل دو آیپد مینی جدید برای سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد کرد که قیمت های متفاوتی دارند. هر چند آیپد مینی ۴ که جدیدترین نسخه به روزشده آیپد مینی است و ۳ سال پیش عرضه شده هنوز برای خیلی از کاربران کفایت است اما قطعا دستگاهی جدیدتر می تواند توجه به این دستگاه گجت ها را بیشتر کند، دسته گجت هایی که سامسونگ برای اولین با با گلکسی تب ۷ آن را آغاز کرد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید تبلت های کوچک در بازه ۷ تا ۸ اینچ بیشتر با استقبال مواجه می شوند یا برادران بزرگ تر؟ من فکر می کنم که هیچ کدام!

درباره تورنجی

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه