تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

ایسوس زنفون ۶ (Asus Zenfone 6) با سوراخ نمایشگر و دوربین سه گانه لو رفت

ایسوس تلاش ویژه ای دارد تا همان ابهت بازار کامپیوترهای شخصی و سیستم های مخصوص بازی خود را به موبایل ها بیاورد. چهار ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم گوشی مخصوص بازی ایسوس راگ (ROG Phone) با نمایشگر 90 هرتز، اسنپدراگون 845 به فرکانس 2.9 گیگاهرتز و داک های مخصوص معرفی شد. حالا اما به نظر می سد که پرچمدار بعدی ایسوس حسابی جذاب خواهد بود. امروز ایسوس زنفون ۶ (Asus Zenfone 6) با سوراخ نمایشگر و دوربین سه گانه لو رفته که در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد.

ایسوس زنفون ۶ (Asus Zenfone 6) پرچمدار سال ۲۰۱۹ تایوانی ها خواهد بود که چندین نمونه اولیه آن لو رفته است. یکی از این نمونه ها دارای سوراخ نمایشگر یا همان بریدگی نمایشگر بسیار کوچک در گوشه نمایشگر است. یکی دیگر دوربین سه گانه دارد، یکی بریدگی نمایشگر قطره طور در وسط نمایشگر و یکی بریدگی نمایشگر قطره طور سمت راست محور منصف نمایشگر قرار دارد، تصاویر زیر را برای تصور بهتر ببینید:

آن نسخه از ایسوس زنفون ۶ (Zenfone 6) که سوراخ نمایشگر برای دوربین سلفی دارد با طراحی کاملا متفاوت نسبت به موبایل های ایسوس که تا کنون دیده ایم، طراحی شده است و شبیه به موبایل های وان پلاس است. جالب این که در هر سه طرح جک 3.5 میلی متری صدا هم دیده می شود. در این طرح حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی نیست و احتمالا یکپارچه با نمایشگر خواهد بود.

در ردیف دوم بریدگی نمایشگر قطره طور غیر متقارن سمت راست نمایشگر را شاهد هستیم به همراه یک دوربین دوگانه و حسگر اثرانگشت و در نهایت ردیف اول دوربین سه گانه را شاهد هستیم که حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی است و بریدگی نمایشگر آن قطره طور در مرکز نمایشگر خواهد بود.

اینکه فکر کنیم این سه طرح برای برای یک موبایل است خیلی بعید است چون نگاه های خیلی متفاوتی در آن ها دیده می شود اما بعید نیست که در حال نگاه کردن به سه عضو خانواده ایسوس زنفون ۶ (Asus Zenfone 6) هستیم. نظر شما چیست؟ به نظر می رسد سال ۲۰۱۹ سال بریدگی نمایشگرهای کوچک و دوربین سه گانه است اینطور نیست؟ فکر می کنید ایسوس می تواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند یا مانند دیگر برند تایوانی، یعنی HTC در حاشیه سیر خواهد کرد؟

درباره تورنجی

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه