تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

بالاترین امتیاز در بنچمارک Antutu متعلق به آیفون Xs مکس و هوآوی میت ۲۰ پرو است

در حال حاضر دو چیپست ۷ نانومتری در دنیای موبایل وجود دارند که یکی طراحی شده توسط هوآوی و دیگری توسط اپل است. چیپست کایرین ۹۷۰ اولین چیپست معرفی شده با معماری ۷ نانومتری بود و چیپست اپل A12 بایونیک اولین چیپست ۷ نانومتری که به بازار عرضه شد. هر دو چیپست کاملا مقتدر و قابل تامل هستند. امشب اما می خواهیم نگاهی به بالاترین امتیاز در بنچمارک Antutu داشته باشیم و چند پرچمدار مدعی روز را با هم با این فاکتور مقایسه کنیم. با ترنجی همراه باشید.

اگر علاقه مند به مقایسه چیپست ها هستید باید بگوییم پیش از این ما در ترنجی مقایسه بنچمارک اپل A12 بایونیک با اسنپدراگون 855 و کایرین 980 را بنچمارک GeekBench و مقایسه چیپست کایرین ۹۸۰ با اپل A12 بایونیک در بنچمارک Antutu را داشته ایم. در این مقایسه می توانید دستگاه های مدعی دیگر مثل گلکسی نوت ۹، وان پلاس 6T و پیکسل ۳ ایکس ال هم حاضر هستند:

بالاترین امتیاز Antutu

بالاترین امتیاز Antutu

پایین ترین عملکرد متعلق به گلکسی نوت ۹ است

حدودا شش ماه پیش بود که در شایعه شنیدیم امتیاز بنچمارک Antutu هوآوی میت 20 با چیپست کایرین 980 برابر 356 هزار است! هر چند آن شایعه تحقق پیدا نکرد اما امیتاز ۳۱۴ هزار در بنچمارک Antutu قابل توجه است و هوآوی میت ۲۰ پرو را به قوی ترین موبایل اندرویدی طبق تست بنچمارک Antutu تبدیل می کند. آیفون Xs مکس نیز با اختلاف قابل توجه از هوآوی میت ۲۰ پرو بالاتر است. در حقیقت اگر دقت کنید امتیاز گلکسی نوت ۹ در بین این ۹ پرچمدار دقیقا در رتبه ۹ قرار می گیرد! هر چند که بنچمارک همه چیز نیست اما قطعا بنچمارک هیچ چیز هم نیست!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید آیا سامسونگ یا دیگر تولیدکننده ها بتوانند با چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ به گرد پای آیفون Xs برسند؟ یا از هوآوی میت ۲۰ پرو عبور کنند؟

درباره تورنجی

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه