تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون

بنچمارک گلکسی اس ۱۰ در Geekbech لو رفت، ناامیدکننده

ما می دانیم که گلکسی اس ۱۰ با چیپست اسنپدراگون 855 یا اگزینوس 9820 ارایه خواهد شد. چیپست اسنپدراگون 855 روی موبایل های پرچمدار زیادی در سال 2019 استفاده خواهد شد و یکی از آن ها اکسپریا ایکس زد 4 است. چهار روز پیش در ترنجی دیدیم که بنچمارک GeekBench اکسپریا ایکس زد ۴ متحیر کننده و امتیاز چند هسته ای روی مرز ۱۳ هزار را ثبت می کند. حالا اما بنچمارک گلکسی اس ۱۰ در Geekbech لو رفته و کاملا ناامیدکننده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

بنچمارک GeekBech گلکسی اس ۱۰

بنچمارک GeekBech گلکسی اس ۱۰

این امتیازها اصلا شبیه به چیپست اسنپدراگون 855 نیستند. مدل سامسونگ SM-G970 مشخصا مربوط به گلکسی اس 10 لایت می شود اما اگر به یاد داشته باشید در ترنجی خواندیم که گلکسی اس ۱۰ لایت با چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ یا اگزیوس ۹۸۲۰ ارایه می شود.

این بنچمارک به ما دو موضوع را نشان می دهد که با هم بررسی می کنیم. ابتدا این که شایعه استفاده از چیپست اسنپدراگون 855 در گلکسی اس 10 لایت اشتباه است یا این بنچمارک اشتباه است. درباره مورد اول باید بگویم با مقایسه مشخصات چیپست این بنچمارک با چیپست بنچمارک سونی می بینیم که هر دو چیپست یکسان هستند و به احتمال خیلی قوی همان اسنپدراگون 855 در این بنچمارک گلکسی اس 10 لایت حضور داشته است!

اما در پاسخ به احتمال دوم باید بگویم که باید دید این بنچمارک که روی یک نسخه با 6 گیگابایت حافظه رم گرفته شده است چقدر موثق است؟ آ … از سایت بنچمارک Geekbench می توانید آن را ببینید!

بنچمارک سامسونگ گلکسی اس 10 لایت با اسنپدراگون 855 در سایت GeekBench

نظر شما چیست؟ قرار است بنچمارک گلکسی اس 10 کمتر از نصف اکسپریا ایکس زد 4 باشد؟!

درباره تورنجی

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه