تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

تحصیلات عالی در ارمنستان

موسسات آموزش عالی دولتی عمدتا تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش و هستند. ۲۶ موسسه‌ی آموزش عالی دولتی برای تحصیلات در ارمنستان وجود دارد. شانزده‌تا از آن‌ها متعلق به نظام وزارت آموزش و پرورش هستند. چهار موسسه با توافقات بین ایالتی تاسیس و توسط MES سرمایه گذاری شد. همچنین در هر یک از حوزه‌های زیر نیز یک موسسه‌ی آموزش عالی در نظام وجود دارد نیروی انتظامی، وزارت امور اضطراری و  Mother See of Holy Etchimiadzin.

دانشگاه های محبوب برای تحصیلات در ارمنستان

یکی از محبوب‌ترین دانشگاه‌ها در ارمنستان دانشکده‌ی پزشکی ارمنی در «کیلیکیه» (Cilicia) ارمنستان است. که در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد، که بر روی حرفه های پزشکی و فن آوری و تکنیک‌های پزشکی تمرکز دارد که بسیار در ارمنستان مورد نیاز است. آن‌ها امیدوارند که افراد جوان را در این زمینه‌ی بسیار مورد نیاز آموزش دهند تا آن‌ها بتوانند در این زمینه خدمت کنند. یکی دیگر از موسسات شناخته شده، دانشگاه ارمنستان (Armenian University) است. آن‌ها برنامه‌های فارغ التحصیلی در رشته‌ی کسب و کار و حقوق را به طور برجسته دارند. برنامه‌های آن‌ها عموما حدود ۱.۵ تا ۲ سال برای کارشناسی و یک سال دیگر یا بیشتر برای تکمیل برنامه‌ی تحصیلات تکمیلی است. که این بر اساس نوع برنامه‌ای که در آن هستید متفاوت است. سومین مدرسه‌ی شناخته شده برای تحصیلات در ارمنستان مدرسه‌ی بین المللی QSI ایروان است، که در پایتخت و دانشگاه دولتی ایروان واقع شده است.

هزینه های شهریه

هزینه‌های تحصیلات در ارمنستان روی هم رفته حدود ۳۰ درصد در طول سه سال گذشته به دلیل تعدادی تصمیمات قانونی افزایش یافته است، که منجر به ایجاد برخی مشکلات اقتصادی برای برخی دانشجویان شده است. برنامه‌های اندکی برای کمک به برخی هزینه‌ها وجود دارد، اما هزینه‌های بسیار زیاد شهریه برخی دانشجویان را مجبور کرده که کار کنند تا بتوانند هزینه‌ی تحصیل و سایر هزینه‌های لازم برای گرفتن مدرک را فراهم کنند.

تحصیلات در ارمنستان

مشمولیت ویزا های دانشجویی

ویزا‌های دانشجویی در ارمنستان به راحتی بدست می‌آیند. شما ممکن است برای یک ویزا آنلاین از طریق یک فرآیند ساده، یا به روش قدیمی با پر کردن فرم کاغذی و دادن آن به کنسولگری یا اداره‌ی دولتی، درخواست کنید. برخی دانشجویان از یک شرکت خدمات ویزا برای گرفتن ویزا و یا پاسپورت کمک می‌گیرند. هزینه‌ی خدمات متفاوت است، بنابراین برای استفاده از سرویس ویزا باید قیمت‌ها چک و مقایسه شوند. قسمت خوب موضوع این است که آن‌ها مراقب همه چیز هستند و لازم نیست که شما نگران چیزی باشید.

چرا تحصیل در ارمنستان؟

ارمنستان یک کشور جالب و غنی از میراث گذشته است، مناظر زیبا، قله‌های بلند و ساختمان‌های منحصر به فرد که در هیچ جای جهان نمی‌بینید. در حالی که تعداد فرصت‌های تحصیلات عالی در مقایسه با سایر کشور‌ها تا حدی محدود است، تمرکز شدید بر رشته‌ی پزشکی، حقوق و یا کسب و کار ارمنستان را به مکانی عالی برای رفتن تبدیل می‌کند اگر می‌خواهید زندگی حرفه‌ای‌تان را در یکی از این زمینه‌ها انتخاب کنید. موقعیت‌ها برای بازگشت به ارمنستان وسوسه انگیز است زیرا افرادی که باز می‌گردند اغلب راه‌هایی برای شروع کسب و کار خودشان پیشنهاد می‌کنند و یا به محض بازگشت به کشور با تحقیقات یا ریسک کسب و کار خود کمک فدرال دریافت می‌کنند.

با فرهنگ غنی ارمنستان، جامعه‌ی کاری افرادی که سعی در کار کردن برای منافع بیشتر دارند،  آب و هوای متنوع و فرصت‌های شغلی، ارمنستان برای کسانی که می‌خواهند به تجربیات خود بیافزایند و مهارت‌های ضروری بدست آورند و بتوانند به موفقیت شغلی و زندگی برسند پس از اتمام تحصیلات فرصت خوبی را ارائه می‌کند.

تحصیلات در ارمنستان

در پایان لازم به ذکر است پیمنت۲۴ با تجربه‌ای که در زمینه کمک به اخذ مجوز اقامت در خارج از کشور دارد می‌تواند در تمامی مراحل اخذ مجوز تحصیل، کار و پرداخت‌های بین‌المللی همراه شما باشد. پیمنت۲۴ در خدمت شما است تا با ارائه‌ی خدمات در زمینه‌ ثبت‌نام آزمون‌های بین‌المللی و تعیین وقت سفارت ،در امور مهاجرتی و تحصیلی شما را همراهی کند.

The post تحصیلات عالی در ارمنستان appeared first on وبلاگ پیمنت24.

درباره علیرضا قزوینی

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه