دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

زمان عرضه بازی Devil May Cry 5 اعلام شد!

devil-may-cry-5 زمان عرضه بازی Devil May Cry 5 اعلام شد!

طرفداران فرانچایز Devil May Cry مدت زمان زیادی است که منتظر عنوان جدیدی از این سری هستند و مطمئنا از شنیدن اخبار مربوط به Devil May Cry 5 توسط کپکام در جریان نمایشگاه E3 امسال لذت فراوانی برده‌اند. عنوان جدید ادامه‌ای بر عنوان قبلی خواهد بود که حدود یک دهه پیش‌تر در سال ۲۰۰۸ عرضه شد. البته این بازی فراتر از اسپین‌آفی برای نسخه قبل خواهد بود و داستان را دقیقا از جایی که در Devil May Cry 4 تمام می‌شود، دنبال‌می کند.

devil-may-cry-5 زمان عرضه بازی Devil May Cry 5 اعلام شد!

کپکام، شرکت تولید کننده بازی، تایید کرد که Devil May Cry 5 در بهار سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. عرضه این بازی بر روی پلت‌فرم های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی خواهد بود. این شرکت در گزارش خود به سرمایه‌گذاران به صورت دقیق‌تری به تاریخ پیش از مارس سال ۲۰۱۹ میلادی اشاره کرده است.

ظاهرا کپکام قصد دارد این عنوان را در سال مالی جاری خود عرضه کند تا با استفاده از فروش بالایی که برای آن پیش‌بینی می‌شود، تعداد فروش کلی محصولاتش را افزایش دهد. البته این نکته کم اهمیت‌ترین مطلب برای طرفداران این بازی است، چرا که آنها از این که نباید مدت زیادی منتظر عنوان محبوب خود باشند، سر از پا نمی‌شناسند.

نوشته زمان عرضه بازی Devil May Cry 5 اعلام شد! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه