تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

شارژ سریع ۵ کوالکام (Quick Charge 5.0) با قدرت ۳۲ وات برای شارژ سیمی و ۱۵ وات برای شارژ بی سیم ارایه می شود

در روزهایی قرار داریم که چینی ها مرزهای فناوری را جا به جا می کنند و هنوز امید کاربران به برندهای شناخته شده تر اروپایی یا امریکایی است. شارژر ۵۰ واتی Super VOOC اوپو سریع ترین شارژر جهان است و پس از آن شارژرهای سوپرشارژر ۴۰ واتی و ۲۲.۵ واتی هوآوی قرار می گیرند. حالا به نظر می رسد که شارژ سریع ۵ کوالکام (Quick Charge 5.0) با قدرت 32 وات برای شارژ سیمی و 15 وات برای شارژ بی سیم ارایه می شود و این یعنی به صورت کلی اکثر موبایل های پرچمدار سال ۲۰۱۹ پتانسیل استفاده از این فناوری را دارند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

می دانیم که کوالکام اسنپدراگون 8150 چیپست پرچمدار بعدی این شرکت خواهد بود اما مشخص نیست که نام تجاری آن همین باشد یا خیر. فناوری شارژ سریع ۵ کوالکام (Quick Charge 5.0) قرار است که سرعت شارژ شدن موبایل ها را افزایش دهد و احتمالا اولین بار روی چیپست پرچمدار بعدی کوالکام عرضه شود. طبق شنیده ها گویا قرار است توان شارژ سیمی و بی سیم دستگاه هایی که از چیپست کوالکام اسنپدراگون 8150 استفاده خواهند کرد به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند اما هنوز سریع ترین در دنیا نخواهند بود.

شارژ سریع ۵ کوالکام

شارژ سریع ۵ کوالکام

شارژ سریع ۵ کوالکام

شارژ سریع ۵ کوالکام

گفته می شود توان شارژ سیمی در فناوری شارژ سریع ۵ کوالکام (Quick Charge 5.0) تا 32 وات و توان شارژ بی سیم تا 15 وات افزایش پیدا خواهد کرد. در حال حاضر توان شارژ سیمی سریع کوالکام تا 18 وات و شارژ بی سیم آن ها 12 به 15 وات افزایش پیدا کند. در حال حاضر شارژرهای سیمی 50، 40 و 22.5 واتی از شرکت های چینی ارایه شده اند که سرعت شارژ شدن فوق العاده ای دارند. همچنین فناوری باتری دوگانه اوپو به شارژ سریع تر کمک شایانی می کند!

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید قرار است بالاخره شرکت های خوش نام قدیمی مثل سامسونگ، سونی، اچ تی سی، موتورولا، ال جی و دیگر نام هایی که زمانی ابهت و یگانگی ویژه ای داشتند بالاخره فناوری های پرچمدارهای خود را به پای فناوری چینی ها برسانند؟

درباره تورنجی

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه