تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

عمر باتری گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) مشخص شد

بیش از یک ماه پیش بود که گلکسی A7 2018 با اولین دوربین سه گانه سامسونگ رسما معرفی شد. باتری گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) برابر ۳۳۰۰ میلی آمپر انتخاب شده است و از آن جا که به صورت کلی شاهد یک عمر باتری خوب از خانواده گلکسی ای هستیم، بد نیست نگاهی به عمر باتری گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) داشته باشیم، با ترنجی همراه باشید.

عمر باتری گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸

عمر باتری گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸

همینطور که در جدول بالا می بینید، عمر باتری گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) مشابه به گلکسی ای ۸ ۲۰۱۸ است. با توجه به حجم باتری گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ که ۱۰% بیشتر از حجم باتری گلکسی ای ۸ ۲۰۱۸ است و اختلاف اندازه نمایشگر که ۰.۴ اینچ در گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ بزرگتر است می توان گفت تقریبا شاهد عملکرد کلی یکسان هستیم اما آیا این به معنی عملکرد بی رقیب است؟ مشخصا خیر، مثلا اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا با نمایشگر یکسان (تقریبا) و باتری کمی بزرگتر (۲۸۰ میلی آمپر) بیش از ۴۰% (دقیقا ۴۳ درصد) عملکرد بهتری در عمر باتری داشته است.

از نظر سرعت شارژ شدن گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) باید گفت که ۱۸ دقیقه بیشتر از ۲ ساعت برای شارژ کامل زمان نیاز دارد و این کند است، البته نه به کندی اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا! شارژر درون جعبه گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ با قدرت ۷.۷۵ وات ارایه شده و عجیب که پورت این دستگاه از نوع micro USB است!

نظر شما درباره عملکرد باتری گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ چیست؟

 

درباره تورنجی

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه