تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

مشکل نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو (Mate 20 Pro) و پاسخ هوآوی به آن (آپدیت شد)

مدت زیادی از معرفی و عرضه به بازار هوآوی میت ۲۰ پرو (Huawei Mate 20 Pro) نمی گذرد اما گزارش های متعددی درباره مشکل نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو (Mate 20 Pro) منتشر شده و با هشتگ #GlueGate در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. هوآوی به این مشکل یک پاسخ اولیه داده است که در ادامه با هم به آن خواهیم پرداخت، با ترنجی همراه باشید.

آپدیت

مدت کوتاهی پس از انتشار این پست، سخنگوی هوآوی عنوان کرد پاسخ ارایه شده مربوط به مدیر فروم هوآوی بریتانیا است و اظهار نظر رسمی هوآوی نیست. در حال حاضر بازخورد رسمی هوآوی درباره مشکل نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو منتشر نشده است و به محض انتشار ما آن را برای شما منتشر می کنیم.

خبر اصلی

دو هفته پیش در ترنجی خواندیم که نمایشگر OLED هوآوی میت 20 پرو ساخت BOE است. این می تواند مشکل نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو مربوط به سازنده هم باشد. تا کنون چنین مشکلی در هیچ کدام از موبایل های super AMOLED دو لبه خمیده سامسونگ پیش نیامده است. البته گفته می شود که مشکل نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو (Mate 20 Pro) در دستگاه هایی با پنل ساخت LG دیده شده و دستگاه های با پنل BOE فعلا مشکلی نداشته اند. نمی دانم می دانید یا نه که زیرپیکسل های نمایشگر OLED هوآوی میت ۲۰ پرو با پیکسل های الماسی سامسونگ متفاوت است. در تصویر زیر می توانید یک تصویر نزدیک از زیرپیکسل پیکسل های نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو ببینید:

زیر پیکسل های هوآوی میت ۲۰ پرو

زیر پیکسل های هوآوی میت ۲۰ پرو

همانطور که حتما دقت کرده اید، گوشه های نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو رنگ متفاوتی نسبت به دیگر بخش های نمایشگر دارند. این موضوع در تعداد قابل توجهی هوآوی میت ۲۰ پرو گزارش شده است. پاسخ رسمی هوآوی به مشکل نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو از قرار زیر است:

هوآوی میت ۲۰ پرو از یک نمایشگر پیشرفته نمایشگر OLED منعطف استفاده می کند که طراحی خمیده در گوشه را به دلیل جایگیری بهتر در دست و افکت های ویژه بصری ارایه می کند. این ممکن است وقتی در شرایط خاصی قرار دارید مقداری تغییر رنگ در آن نواحی مشاهده شود.

این تفاوت وقتی که در شرایط نوری ضعیف، نور نمایشگر خیلی کم است یا پس زمینه مشکی استفاده می کنید می تواند بیشتر دیده شود. اگر این موضوع سب اختلال در کاربری شما شده است، به مرکز خدمات مشتریان مراجعه کنید.

شرایطی که هوآوی توصیف می کند یک موضوع عادی است که تا کنون در موبایل های دو لبه خمیده سامسونگ هم دیده شده اند اما چیزی که در این تصاویر می بینیم قطعا یک موضوع متفاوت است. گالری تصاویر مشکل نمایشگر هوآوی میت ۲۰ پرو را می توانید ببینید:

شما چطور فکر می کنید؟ امیدواریم این یک مشکل بزرگ نباشد.

 

درباره تورنجی

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه