تبادل لینک گیفت کارت انلاک ایفون باتری موبایل انلاک فکتوری ایفون تقویت انتن موبایل دوربین شبکه بند اپل واچ آموزش بیت کوین تعیین اپراتور آیفون
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

واتساپ در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای ارسال پاسخ خصوصی در گروه است

whatapp-cambio-numero واتساپ در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای ارسال پاسخ خصوصی در گروه است

اگر اخیرا نسخه بتای واتساپ را بر روی هندست اندرویدی خود نصب کرده باشید، در این هفته با یک قابلیت جدید سورپرایز خواهید شد. توسعه دهندگان این پیام‌رسان پرطرف‌دار، ویژگی جدیدی را ارایه داده‌اند که به شما اجازه خواهد داد تا به طور خصوصی برای هر فردی در یک گروه، پاسخ ارسال نمایید!

Reply-privately واتساپ در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای ارسال پاسخ خصوصی در گروه است

ویژگی پاسخ خصوصی (Reply Privately) طبیعتا تنها در چت گروهی در دسترس است و برای استفاده از آن باید پیامی را که مایلید به آن پاسخ دهید انتخاب کرده و بر روی آیکن سه نقطه در بالای چت ضربه بزنید و گزینه Reply Privately را انتخاب نمایید.

همانطور که در وبسایت WaBetaInfo نیز بدان اشاره شده است، به کاربران واتساپ اجازه داده شده است تا حتی به پیام‌های قدیمی گروه نیز به طور خصوصی پاسخ دهند. البته این امکان تنها برای کاربران با تنظیمات مدیر‌گروه (ادمین) قابل استفاده است. به علاوه بسته بودن گروه نیز نمی‌تواند مانع شما شود و قابلیت Reply Privately همچنان در اختیارتان است و می‌توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

ضمنا به یاد داشته باشید دسترسی به این ویژگی فعلا تنها در نسخه بتای واتساپ برای اندروید، امکان پذیر است و هنوز اعلام نشده است از چه زمانی برای نسخه اصلی یا دیگر پلتفرم‌ها مانند iOS منتشر خواهد شد.

 

نوشته واتساپ در حال آزمایش قابلیت جدیدی برای ارسال پاسخ خصوصی در گروه است اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره اتی رسان

انلاک ایفون

گیفت کارت

لوازم جانبی موبایل

دوربین شبکه